Ceny služeb

Slide
vlnolamy.cz

Ceny služeb

Zážitkové procházky v přírodě s lamou a průvodcem.

Ceny služeb – jednotlivci, malé skupiny

Platné od 8.7. 2024

1 – 2 osoby
1100 Kč / hodinu
Každá další osoba do 2 – 15 let
+ 200 Kč / hodinu
Každá další osoba od 15 let
+ 500Kč/hodinu
Vystavení dárkového poukazu
+ 100 Kč
Děti do 2 let
Zdarma
Naše služby si objednávejte přes rezervační systém. V rámci jedné procházky je možnost sestavit skupinu max. 4 osob (včetně dětí).
 

Ceny služeb –  pro větší skupiny (mateřské školy, základní školy, příměstské tábory…)

Skupina do 12 dětí + pedagogický doprovod – 1500,- Kč/1hodinu
                                                                         – 3000,- Kč/2hodiny
Pokud by někdo měl zájem vytvořit skupinu o více lidech, je nutné se předem domluvit. Program dokážeme přizpůsobit cílové skupině a věku zúčastněných. Jedná se zejména o mimoškolní zájmové aktivity, teambulding aktivity či prosté setkání přátel s možností lama trekkingu.
Cenová kalkulace je individuální (dle počtu osob, časové dotace apod.). Pro více informací nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.
 
Pokud máte zájem o aktivity s alpakami přímo u vás (školy, školky, různé kulturní akce apod.) kontaktujte nás a upřesníme si možnosti.
 
Skupinové aktivity s alpakami je nutné domluvit vždy osobně předem, nejlépe mailem a telefonicky.
 

Průběh lama trekkingu:

  • procházka, pastva, česání alpaky, hlazení, krmení z ruky
  • možnost focení, povídání s průvodcem o životě alpak
  • nakonec od nás každý vodič dostane malý dárek na památku
 

Dárkové poukazy #

Rádi bychom vás informovali o možnosti zakoupení dárkových poukazů na naše lama trekkingové procházky. Pokud hledáte originální dárek pro své blízké nebo přátele, lama trekkingový poukaz je skvělou volbou!
Naše dárkové poukazy nabízíme v elektronické podobě, což znamená, že je získáte rychle a pohodlně emailem. Navíc při zakoupení dárkového poukazu máte možnost napsat do poznámky vlastní přání, které bude na poukazu uvedeno. Takto můžete dárku dodat osobní šmrnc a zároveň si být jisti, že obdarovaný bude mít nezapomenutelný zážitek.
Chcete-li zakoupit dárkový poukaz nebo se dozvědět více informací, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního e-mailu nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme s výběrem a odpovíme na veškeré dotazy.
Cenu dárkových poukazů můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám.
Těšíme se, že vás a vaše blízké brzy uvidíme na našich lama trekkingových procházkách.

Nabídka služeb

Služba lama trekking

Lama trekking

Zážitková aktivita s lamou alpakou Růženkou, Běluškou a Jůlinkou může přinést radost, uvolnění a pozitivní zážitky jak dospělým, tak dětem. Výlet do přírody do náročného nebo rovinatého terénu pro všechny generace.

Služba lamaterapie

Lamaterapie

Alpaky a jejich příznivé působení na psychiku dospělých i dětí. Využívají se např. pro léčbu dětí i dospělých postižených autismem, poruchami chování, Downovým syndromem, poruchou soustředění u dětí a podobně.

Přesunout se na začátek