Aktuality

Slide
vlnolamy.cz

Aktuality

Blog, kdo o nás píše, co jsme navštívili a další zajímavosti
!!!UPOZORNĚNÍ!!!
Pro tuto chvíli (k 23.4.2024) až do odvolání pozastavujeme prodej DÁRKOVÝCH POUKAZŮ. Vzhledem k tomu, že mnoho z Vás nechalo rezervaci místa na poslední chvíli, není technicky možné všechny uspokojit v tak krátkém čase. Platnost poukazů byla vždy nastavena na 6- 8 měsíců.
Věříme, ze tato situace je přechodná a že během léta, kdy budeme mít více termínu i v průběhu týdne, se situace zlepší.
Pracujeme se živými a velmi citlivými zvířaty, tak prosíme o pochopení a trpělivost.
Děkujeme Vám, že nám zachováte přízeň🦙🦙🦙❤️.
Dáša Dvořáčková

 

Termíny procházek na květen i červen 2024 jsou již všechny plně obsazené.

  1. června od 7:00hod. budeme vypisovat volné termíny na červenec.

Ti z Vás, kdo máte zakoupený voucher ze Slevomatu s původní platností do konce dubna, tak tyto vouchery mají prodlouženou platnost do konce června 2024. Další prodlužování voucherů již nebude možné. Pokud do té doby voucher neuplatníte, můžete následně požádat Slevomat, aby Vám voucher v plné výši refundoval.

Majitelé Dárkových poukazů zakoupených na našem webu, Váš poukaz má vždy nějakou platnost. Nenechávejte možnost objednat se na alpaka trekking na poslední chvíli. O procházky je velký zájem, a to zejména o víkendech. Zarezervujte si svůj trek včas. Případné prodloužení platnosti poukazu je možné jen vyjímečně, a to po předchozí domluvě s námi. Za prodloužení platnosti Vašeho poukazu účtujeme poplatek 200,- Kč.

Je možné využít focení s alpakami, a to s úžasnou fotografkou Ivčou Trizmovou. https://www.instagram.com/fotky_od_ivci/

Události #

 

Focenou s Ivčou Trizmovou. Využijte nabídky a domluvte si alpaka trekking s focením profesionální fotografkou Ivčou Trizmovou. Pokud máte zájem o profesionální fotky, je nutné se v dostatečném předstihu s paní fotografkou domluvit.

 

Novinky a zajímavosti #

Přesunout se na začátek