Rezervace

Slide
vlnolamy.cz

Lamaterapie a alpaka trekking

Zážitkové procházky v přírodě s lamou a průvodcem.
Nabízíme možnost využít v průběhu Vašeho alpaka trekkingového zážitku zhotovení fotografií profesionální fotografkou Ivčou Trizmovou. Její úžasné fotografie zachytí Vaše okamžiky s alpakami zcela přirozeně a Vám zůstane památka na Vaši procházku se formě krásných fotografií.
Pokud byste chtěli využít jejích služeb, je nutné se předem domluvit.  Plakátek
 
 
Výpis volných termínů probíhá vždy na začátku měsíce, a to na měsíc následující. Např. začátkem prosince vypisujeme termíny na měsíc leden. Pokud se žádné volné termíny v tom konkrétním měsíci nezobrazují, jsou již všechny obsazené. Vyhrazujeme si právo rezervaci přesunout či zrušit z důvodů nepřízně počasí či zdravotního stavu alpak nebo průvodců.
Lamu alpaku mohou vést samostatně děti od 10 let (za doprovodu dospělé osoby). Nakrmit, pohladit nebo se jen fotit s lamičkami mohou i mladší děti.  Maximální počet účastníků jedné procházky jsou 4 osoby.
 
Majitelé Dárkových poukazů, Váš poukaz má vždy nějakou platnost. Nenechávejte možnost objednat se na alpaka trekking na poslední chvíli. O procházky je velký zájem, a to zejména o víkendech. Zarezervujte si svůj trek včas. Případné prodloužení platnosti poukazu je možné jen vyjímečně, a to po předchozí domluvě s námi. Za prodloužení platnosti Vašeho poukazu účtujeme poplatek 200,- Kč.
 
Na procházku jsou najednou společně vždy 3 lamy alpaky – Růženka, Běluška a Jůlinka.
 
Najdete nás v jižních Čechách nedaleko Českých Budějovic na adrese uvedené v záložce Kontakty.  
 
Termíny na květen i červen  jsou již plně obsazené.
1. června v 7: 00 budeme vypisovat volné termíny na červenec.
 
!!!UPOZORNĚNÍ!!!
Pro tuto chvíli (k 23.4.2024) až do odvolání pozastavujeme prodej DÁRKOVÝCH POUKAZŮ. Vzhledem k tomu, že mnoho z Vás nechalo rezervaci místa na poslední chvíli, není technicky možné všechny uspokojit v tak krátkém čase. Platnost poukazů byla vždy nastavena na 6- 8 měsíců.
Věříme, ze tato situace je přechodná a že během léta, kdy budeme mít více termínu i v průběhu týdne, se situace zlepší.
Pracujeme se živými a velmi citlivými zvířaty, tak prosíme o pochopení a trpělivost.
Děkujeme Vám, že nám zachováte přízeň🦙🦙🦙❤️.
Dáša Dvořáčková
 
 
Bezpečnostní kód:
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat
Přesunout se na začátek