Rezervace

Slide
vlnolamy.cz

Lamaterapie a lama trekking

Zážitkové procházky v přírodě s lamou a průvodcem.
V průběhu prosince nabízíme možnost využít v průběhu Vašeho lama trekkingového zážitku zhotovení fotografií profesionální fotografkou Ivčou Trizmovou. Její úžasné fotografie zachytí Vaše okamžiky s alpakami zcela přirozeně a Vám zůstane památka na Vaši procházku se formě krásných fotografií.
Pokud byste chtěli využít jejích služeb, je nutné se předem domluvit.  Plakátek
 
 
Výpis volných termínů probíhá vždy na začátku měsíce, a to na měsíc následující. Např. začátkem prosince vypisujeme termíny na měsíc leden. Pokud se žádné volné termíny v tom konkrétním měsíci nezobrazují, jsou již všechny obsazené. Vyhrazujeme si právo rezervaci přesunout či zrušit z důvodů nepřízně počasí či zdravotního stavu alpak nebo průvodců.
Lamu alpaku mohou vést samostatně děti od 10 let (za doprovodu dospělé osoby). Nakrmit, pohladit nebo se jen fotit s lamičkami mohou i mladší děti.  Maximální počet účastníků jedné procházky jsou 4 osoby.
 
Majitelé Dárkových poukazů, Váš poukaz má vždy nějakou platnost. Nenechávejte možnost objednat se na lama terkking na poslední chvíli. O procházky je velký zájem, a to zejména o víkendech. Zarezervujte si svůj trek včas. Případné prodloužení platnosti poukazu je možné jen vyjímečně, a to po předchozí domluvě s námi. Za prodloužení platnosti Vašeho poukazu účtujeme poplatek 200,- Kč.
 
Bezpečnostní kód:
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat
Přesunout se na začátek